Życie

Filed under: ubezpieczenia

wypadekNasze życie – coś najcenniejszego. Tak samo zdrowie – dopóki cieszymy się dobrym zdrowiem – nie docieniamy tego. A jak się je straci – to jedyną rzeczą której się pragnie – jest chęć odzyskania tej cennej, jak nie najcenniejszej rzeczy.

Niektórzy wierzą w świeczkę – która jak ma zgasnąć to zgaśnie. Na zasadzie – w drewnianym kościele cegłówka na głowę ci zleci jak przyjdzie ten czas… Zresztą mam znajomego, którego przypadki na to wskazują… Najpierw miał wypadek z ciężarówką, która wiozła płyty warstwowe. Na szczęście wszystko było dobrze zabezpieczone, ale policjanci i karetka dziwiła się – że ktokolwiek z osobówki przeżył ten wypadek. Potem na strzeżonym przejeżdzie – zahaczył o jego auto pociąg. Była zmiana pań w stróżówce i ktoś zapomniał zamknąć przejazd. Auto do kasacji – na szczęście pociąg nie zdążył się rozpędzić, bo niedawno ruszał – a auto dostało w tył – no ale druga taka sytuacja w ciągu kilku lat? W jego przypadku naprawdę można uwierzyć w tą świeczkę i z góry określoną długość życia…

W każdym razie są różne ubezpieczenia na życie. Są takie – które zabezpieczają naszych bliskich po naszej śmierci, a są takie – które dodatkowo zabezpieczają nasze zdrowie i w razie ciężkiej choroby czy wypadku – otrzymujemy jakąś kwotę, która ma nam pomóc godnie przetrwać dany problem.
Generalnie – warto się ubezpieczać!

Posted on Listopad 2nd, 2016 by Magda

0 Comments

Leave a Reply

You must be logged in to post a comment.

Najnowsze wpisy

Najnowsze komentarze

Archiwa

Kategorie